Uncategorized

Õe sünnipäev ja mõnus olemine maal

Eelmine kolmapäev hakkasin vaatama pileteid T piletist ning kui ostma hakkasin nägin et oleksime saanud kolmanda ja neljanda istmekoha mis on pmt siis bussijuhi taga vms. See mulle sugugi ei meeldinud, kassidega nii bussijuhi kuklas polnud minu jaoks hea idee, jätsin pileti ostmata. Muidugi ka sellel ajal nillisin facebookis et saaks kuidagi kellegi autoga Tartust Haapsalu aga siis polnud keegi kirjutanud. Järgmine hommik kui hakkasin piletit ostma siis vaatasin ohh..nüüd juba natuke taga pool kohad, ostsin piletid ära ja läksin facebooki jaaa deem. Mulle kirjutas üks neiu et on liikumas Tartu jnejne ja noh mis ikka ostsin piletid tagasi ja saime selle neiuga. Hõivasin noormehe ja kassidega terve tagumise istme 😀  Mõnus sõit oli, läks kiirelt ja sujuvalt.

Kuidas sõit jne kassidega möödus saab lugeda pikemalt siit:Uued kogemused kassidel ja iseenda proovilepanek

20170506_172651.jpg

Ma polnud kodus käinud 4 kuud ja kohe nii helge tunne tuli peale kui kõiki oma pereliikmeid nägin, muidugi nad käisid ise ka vahepeal sõbrapäeval siin aga see oli nii väike aeg mis koos saime olla. Igatahes kui olime asjad sisse seadnud siis sõitsime kohe kõigiga maa koju ja saime veel mõnusat päikselist ilma nautida.

20170506_182453.png

Olin juba unustanud, et kui hea on ikka maa õhk ja selline rahulik vaikne olemine. Ja nii me põhimõtteliselt kõik need päevad olime värskes vaikses õhus. Ööbisime korteris ning esimene öö oli üsna rahutu, kassid tegutsesid elutoas ja aegajalt ajasid üles aga õnneks hommikul üllatusi polnud. Päeval läksime jälle maale ja veetsime aega seal, mina enamasti lihtsalt lebotasin, nautisin ilma, olin õdedega. Noormees sai aga midagi kasulikku ka ära teha, saagis mootorsaega mõnusa portsu puid. Kui käes reede oli hakkasime väikseid ettevalmistusi õe sünnipäevaks tegema. Küpsetas ta ühe kihi vegan šokolaadi tordipõhja mille tainas oli juba nii hea, et oleks kohe ära söönud. Õhtul väga rohkem ei jõudnud midagi teha kuna kell oli juba hiline, mängisime natuke ka viite sekundit ja siis üsna peale seda läksimegi magama ära.

20170506_232708.jpg

Järgmine hommik ärkasime juba varakult et kõik salatid ja tordipõhjad valmis saada jne. Kõik oli vegan ja ma ütlen ausalt, et need toidud olid lihtsalt nii head, eriti tort/kook.

20170506_212251.jpg

Kui mõned külalised käinud olid ja teised tulnud siis võtsime toidukraami ja viidi meid maale. Ilm oli selleks ajaks juba mitte päris soe enam aga lõpuks kui kõhud olid head ja paremat täis siis hakkas päike ka paistma mis oli veel päris soe.

Menüüs oli
Vegan:
Vinigret
Riisisalat
Kapsarull
Šokolaadikook
Mitte vegan:
Grill liha ja vorstid

Kiidan enda õde kes need toidud põhimõtteliselt ise tegi, oskad süüa küll teha.

Kui päike juba peitu oli pugenud ja soe kohvi joodud suundusime tagasi korterisse kus jätkasime vaikselt istumist mängides viite sekundit ning head ja paremat kõrvale näksisime.
Magama saime kuskil kella 2 paiku ning üldse ei tahtnud, sest järgmine päev oli pühapäev ja siis pidimegi juba ära minema. Mitte miski minus ei tahtnud lahkuda sealt.
Kodus oma pere juures on ikka nii hea.

Teie kes te elate vanematest kaugemal, kui tihti üksteist näete ja kuidas aega veedate?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s